Domácí péče sestřiček z FRÝDKU MÍSTKU

Vezměte Vaše uzdravování do vlastních rukou a zajistěte si domácí ošetřovatelku, která se o Vás bude domů chodit starat 7 dní v týdnu. Ať už potřebujete převaz, polohování nebo katetrizaci, naše zkušené zdravotní sestry Vám se vším pomohou. To vše v klidu Vašeho domova bez nutnosti docházet do zdravotnického zařízení.

POMÁHÁME


24/7 péče

Postaráme se o Vás a Vaše blízké 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.


 

NIC NEPLATÍTE


placeno pojišťovnou

Všechny naše služby jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění na základě doporučení od ošetřujícího lékaře.

 

PROFESIONÁLNÍ SESTŘIČKY


sestřička

Všechny sestry jsou pravidelně vzdělávány ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE


Jak domácí zdravotní péče funguje?

Ve spolupráci s ošetřujícím lékařem připravíme podrobný plán ošetření a domluvíme se společně na dnech a čase, kdy k Vám zdravotní sestra bude docházet. Nebojte se, že byste na sestru museli čekat celý den, sestra přichází přesně ve stanovenou dobu.

Mezi péči, kterou Vám sestřička v domácím prostředí může poskytnout, patří například: injekce, infuze, převazy, bandáže, polohování a ošetření proleženin a jiných defektů, katetrizace, měření krevního tlaku, tělesné teploty, aplikace léků a enterální výživy nebo odběr biologického materiálu. 

Po celou dobu domácího ošetřování jsme ve spojení s ošetřujícím lékařem, aby Vám poskytovaná péče byla adekvátní Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu. Jen tak se můžete rychle uzdravovat a vrátit se ke všem Vaším dřívějším aktivitám.