DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE SESTŘIČKA.CZ FRÝDEK-MÍSTEK

 

Jsme tým zdravotních sestřiček, pečovatelek a ostatních odborníků, kteří se starají o pacienty v jejich domácím prostředí. Dohromady nás žene touha pomáhat nemocným lidem a chuť zpříjemňovat jejich dny během nemoci. Pokud Vy nebo Vaši blízcí onemocní a máte obavy, kdo se postará o zdravotní péči a základní sebeobsluhu a péči o domácnost, již se nemusíte bát. Jsme zde pro to, abychom Vám pomohli a usnadnili Vám dobu nemoci a rekonvalescence, která bezesporu patří k nejtěžším životním obdobím. 

Nebojte se, že by se u Vás během nemoci střídala spousta různých lidí. Každá z našich sestřiček má své vlastní pacienty, o které se chodí starat a přesně tak ví, co který pacient potřebuje. Sestřičky tak se svými pacienty snadno navážou přátelský, často až rodinný vztah, díky které se nezbytná péče stane milou povinností během každé návštěvy.

Chcete se i Vy stát součástí naší rodiny? Tak odhoďte stud a zavolejte nám, aby Vaše domácí léčba mohla začít co nejdříve.

Kromě zdravotních sester jsme schopni zařídit i pečovatelskou službu a půjčit Vám nezbytné zdravotní pomůcky,např. berle, vozíky, polohovatelné postele a další. Snažíme se jednoduše dělat vše pro to, abyste se mohli uzdravovat v útulném prostředí Vašeho domova. V klidu a bez stresu.


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Zdravotní sestry z Frýdku-Místku patří k týmu Sestřička.cz, který má širokou síť poboček po celé České republice. Pokud potřebujete pomoc, podívejte se do mapy a hned uvidíte, která z poboček je Vám nejblíž.

​​mapa

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
  • ‍213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna