DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE FRÝDEK-MÍSTEK

Bydlíte ve Frýdku-Místku nebo blízkém okolí? Jste po úrazu, operaci nebo jste chronický pacient a chcete se léčit ve svém domácím prostředí? Pečujete o blízkou osobu a je toho na Vás už moc? Nechoďte pro pomoc daleko, profesionální sestřičky Vás nebo Vaše blízké přijedou odborně ošetřit přímo k Vám domů.

Naše sestřičky jsou spolehlivé a poskytují jak odbornou ošetřovatelskou péči, tak milý úsměv, dobré slovo i porozumění. Nebojte se požádat o pomoc, od toho jsme tady. S naší pomocí se snadno a rychle uzdravíte bez stresu z nemocnic. Zjednodušte si život a nechte nás, abychom se o Vás mohli postarat.

 

V čem jsou výhody domácí zdravotní péče?

I když se léčíte u sebe doma, stále na Vás dohlíží odborník. Profesionální sestřička za Vámi přijede kamkoliv, ať už se léčíte doma, na chatě nebo u příbuzných. Při každé návštěvě se Vám zdravotní sestra věnuje na 100%. 

Není nad to, když rekonvalescence probíhá v klidu a ve známém prostředí. Naše sestry se starají o pacienty každého věku a pohlaví, takže stud skutečně není na místě. Uvidíte, že důvěryhodné pouto, které si se sestrou vytvoříte, napomůže k Vašemu snazšímu uzdravení a společně to zvládnete.

Chápeme, že každý svou nemoc a uzdravování prožívá jinak a často to není jednoduché období nejen pro nemocného, ale ani pro jeho rodinu. Ale v domácím prostředí a s profesionální pomocí to nepochybně zvládnete.

Máte obavy, aby domácí zdravotní péče nezruinovala Váš rozpočet? Tyto starosti můžete pustit z hlavy, protože na základě doporučení od praktického lékaře je zdravotní péče plně hrazena ze zdravotního pojištění.

 

Tak už neotálejte a rovnou nás zavolejte