Půjčovna zdravotnických pomůcek

Staráte se o blízkého člověka, který je nemocný a potřebuje odpovídající vybavení, např. polohovatelnou postel nebo vozík? Nebo vy sami potřebujete dočasně berle a nechcete nebo nemůžete si je kupovat? Máme pro Vás dobrou zprávu, veškeré potřebné zdravotnické pomůcky Vám zapůjčíme na dobu, po kterou je budete potřebovat.

Dobře zvolené zdravotní pomůcky patří k pilířům úspěšné léčby a v případě péče o dlouhodobě nemocného pacienta, je polohovatelná postel naprosto nenahraditelným pomocníkem, která usnadňuje život jak nemocnému, tak jeho ošetřovatelům.

V naší půjčovně naleznete všechny potřebné zdravotní pomůcky, jako jsou berle, vozíky, chodítka, infuzní stojany, polohovatelné postele a další.

JAK TO FUNGUJE?

Nebojte se složitého papírování, prostě jen vyplníte papír a je to. Zavolejte nám, o jaké pomůcky máte zájem, a domluvíme se na dalším postupu. 

Pomůcku si buď sami odvezete, nebo v případě např. polohovatelných postelí, Vám ji sami přivezeme a smontujeme na místě. Pokud využíváte služeb naší zdravotní sestřičky, ráda Vám ochotně vysvětlí, jak které pomůcky správně používat.


zavolejte nám


PROČ SI PŮJČOVAT ZDRAVOTNÍ POMŮCKY Z NAŠÍ PŮJČOVNY?

  • Nebudete zbytečně utrácet za nákup zdravotních pomůcek, které jsou nákladné nebo je potřebujete pouze na omezenou dobu.
  • Všechny zdravotní pomůcky Vám zapůjčíme na jak dlouho budete potřebovat.
  • Máme dlouholeté zkušenosti, a proto Vám můžeme poradit, jaké zdravotní pomůcky by se Vám ještě mohly hodit.
  • Všechny zdravotní pomůcky jsou ve výborném stavu jak po funkční, tak po hygienické stránce.
  • Obsluhu a používání zdravotních pomůcek Vám vysvětlíme my nebo naše zdravotní sestřičky tak, aby jejich používání bylo co nejjednodušší a vedlo k žádanému efektu.

pomůcky​​